Paluch i Słoń w akcji: Album „Pośród Hien” już na rynku

Paluch i Słoń, dwa znane postacie na polskiej scenie hip-hopowej, po długiej przerwie od wspólnej trasy koncertowej, postanowili połączyć swoje siły i stworzyć album „Pośród Hien.” Po 13 latach od ostatniej wspólnej trasy, zdecydowali się na nagranie długogrającego albumu, który zawiera 15 nowych utworów.

Album „Pośród Hien” to efekt połączenia dwóch różnych stylów i światów muzycznych. Poznańscy raperzy połączyli siły, tworząc zespół, który dostarcza energetyczną mieszankę utworów hip-hopowych. Cały album zyskał uznanie fanów i krytyków muzycznych, co sprawiło, że stał się on jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw w polskiej muzyce hip-hopowej.

Jednym z ciekawych elementów albumu jest gościnny udział Shelleriniego, czyli drugiej połowy WSRH, w utworze „Oczy Na Mnie.” To połączenie trzech rapowych potentatów, które dostarcza intensywnego i niezapomnianego doświadczenia muzycznego.

„Pośród Hien” to również album, który nie boi się wyzwań. Teksty raperów nie podążają za panującymi trendami, a zamiast tego przynoszą autentyczną i mocną dawkę hip-hopu. Artyści nie obawiają się wyrażać swoich opinii i spostrzeżeń, co sprawia, że album staje się ważnym głosem w krajowej scenie muzycznej.

Album „Pośród Hien” jest dostępny na wszystkich głównych platformach cyfrowych oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Dla prawdziwych fanów muzyki przygotowano także limitowaną wersję CD oraz specjalne zestawy z dedykowaną kolekcją odzieży, które można nabyć wyłącznie na stronach https://queshop.pl/cd/paluch-x-slon-posrod-hien

Tracklista albumu:

 1. Intro prod. ChuBeats
 2. Pośród Hien prod. Sergiusz
 3. Samogon prod. ChuBeats
 4. Oczy Na Mnie feat. Shellerini prod. The Returners
 5. Zima prod. Chris Carson
 6. Mój Teren prod. Miroff x Hvll x Nikola
 7. Od Do prod. Barto Katt
 8. Bez Filtra prod. PSR
 9. Jedna Nić prod. Worek
 10. Rosenthal prod. Miroff
 11. Kakato Geri prod. AWGS
 12. Znikający Punkt prod. PSR
 13. Rytuał prod. Chris Carson
 14. Ściana Tarcz prod. PSR
 15. Milimetry prod. Miroff

„Pośród Hien” to album, który z pewnością zadowoli fanów Palucha i Słonia oraz miłośników polskiej muzyki hip-hopowej. To połączenie talentu, energii i autentycznego przekazu muzycznego.

Comments are closed.