Club 2020 – jeden z lepszych albumów 2023

club2020 to unikatowy album, skupiający w sobie najwybitniejsze postaci polskiego hip-hopu. W ramach flagowego projektu 2020 label, wzięli udział artyści, takie jak Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers.

Efektem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście jest ta różnorodna i wielowymiarowa płyta, prezentująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od chwytliwych singli i klubowych hitów, poprzez klasyczne hiphopowe cyphery, aż po wielowątkowe, refleksyjne utwory, które nie mieszczą się w ramach jednej konwencji. To wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i współpracy, gdzie twórcy reprezentujący różne nurty i style muzyczne spotykają się na każdym etapie procesu twórczego.

Oficjalna data premiery albumu club2020 to 10 marca. Promowali go takie single jak „Malibu Barbie”, „Przypływ”, „No weź” czy „CYPHER2022”. Ponadto, artystów dokumentuje kilkuodcinkowy vlog, ukazujący kulisy ich działań zarówno na scenie, jak i w studiach nagraniowych. Odkryj świat club2020, gdzie hip-hop nabiera nowych barw i kształtów, tworząc niezapomniane doświadczenie muzyczne.

Comments are closed.