UNFORGETTABLE
Związek pomiędzy zapachem i pamięcią jest dobrze znanym zjawiskiem: odrobina ponadczasowej woni zachwyca i utrwala się w pamięci na zawsze. Pod wpływem słodyczy Unforgettable w każdej kobiecie ujawnia się uwodzicielka. Zapach ten ukazuje trwałe, cenne składniki skomponowane tak, aby pomóc kobiecie zrobić wrażenie i pozostawić po sobie ślad.

Zapach Unforgettable zaznacza swoją obecność już w pierwszym objawieniu zachęcających owoców – śliwki i granatu. Ich aromatom nie sposób się oprzeć.

Serce zapachu promieniuje szlachetną wonią bukietu wspaniałych kwiatów. Wśród nich jest jaśmin, który rozkwitł nocą – niezwykły kwiat, wyłaniający się pod osłoną nocy, znany również, jako Królowa Nocy.

Akord serca podkreśla najbardziej ponadczasowa i kobieca nuta róży tureckiej – tak luksusowej, że do uzyskania zaledwie jednej uncji czystego różanego olejku, należy zebrać o świcie aż 60 000 jej pięknych kwiatów.

Unforgettable umacnia ekskluzywna nuta cashmeranu – składnika, który słynie z tego, że pozostawia niezapomniane aromatyczne wrażenie. Zapach wieńczy zmysłowa wanilia, której głębi dodaje wysoce aromatyczny absolut tonki – esencji o niezapomnianym uroku, która trwale odciska zapachowe piętno i oferuje doznanie, któremu nie sposób się oprzeć.

Zapach Unforgettable umieszczony jest w luksusowym czarno-białym flakonie, którego projekt jest kwintesencją kobiecości i sex appeal’u. Sylwetka flakonu pozostaje wierna stylistyce zapachów Christina Aguilera, odzwierciedlając ponętne kształty kobiecego ciała. Zmysłowy wzór białej koronki na tle czarnego flakonu, eksponuje Jaśmin, który rozkwitł Nocą i przywodzi na myśl kobiece pragnienie, aby pozostawić po sobie trwałe wrażenie, o którym nie sposób zapomnieć. Piękna, czarna róża na szczycie flakonu symbolizuje kobiecy aspekt szlachetnej róży tureckiej, która stanowi cenny składnik kompozycji Unforgettable.

Rok wydania: 2013

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 i 75 ml
● Dezodorant z atomizerem o pojemności 75 ml
● Dezodorant o pojemności 150 ml
● Balsam do ciała (150 ml)
● Żel pod prysznic (150 ml)


Każda kobieta pragnie, aby ją zapamiętano. Chce pozostawić po sobie wrażenie, które będzie trwać po wsze czasy. Chce być kobietą, której pojawienie się sprawia, że wszystkie spojrzenia podążają właśnie za nią. Jej uśmiech zniewala wielbicieli, a każde wypowiedziane słowo promieniuje charyzmą, przykuwając uwagę wszystkich, którzy znajdują się na jej orbicie. Unforgettable - ten luksusowy zapach przenosi Cię do jej świata. “Wszystko w moim życiu zaczyna się od zapachu” – mówi Christina - ”Stworzyłam Unforgettable, aby kobieta mogła się wyróżnić i zostać zauważoną przez ludzi, którzy staną na jej drodze, i aby mogła zrobić na nich wrażenie, które będzie trwać wiecznie. Zapach ten pozwoli kobietom ukazać ich sex appeal, pozostawić po sobie wyraźny ślad”. W wyrafinowanej pulsacji zapachu Unforgettable Christina Aguilera prezentuje trwałe, luksusowe nuty, które podkreślają niezapomniany czar każdej kobiety.