SIGNATURE
Swój prowokacyjny i niezwykle kobiecy charakter zapach Christna Aguilera zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu nut zapachowych:

Nuta głowy
Oszałamiająca woń owoców egzotycznych, orzeźwiający akord soczystej mandarynki i intensywna, owocowa nuta czarnej porzeczki wyrażają egzotyczną żywiołowość, z których słynie Christina Aguilera.

„Czarna porzeczka przypomina mi mój miesiąc miodowy na Bali. Jej owocowy, soczysty zapach kojarzy mi się z pięknymi chwilami, kiedy siedzieliśmy na tarasie, patrzyliśmy na zachód słońca i w upale orzeźwialiśmy się chłodnym, owocowym koktajlem z czarnej porzeczki. Jej zapach sprawił, że zapamiętałam miesiąc miodowy jako niezwykle żywiołowy i radosny.” .

Nuta serca
Dziewczęcy urok Christiny Aguilery to zasługa niezwykle kobiecych, kwiatowych nut łączących w sobie akordy peonii i jaśminu, złagodzonych nieco zapachem soczystej śliwki.

„Jaśmin zawsze kojarzył mi się z elegancją dawnych gwiazd filmowych. Dlatego też od początku chciałam, by mój nowy zapach zawierał w sobie woń jaśminu, która jest nie tylko piękna, ale również od dawna niezwykle ceniona przez tradycyjnych twórców zapachów.”

Nuta bazy
Zmysłowe połączenie słodkich nut wanilii z ciepłem ambry i nut piżmowych odzwierciedla prowokacyjną osobowość Christiny Aguilery.

Interesujący flakon jest zainspirowany uwodzicielskimi kształtami kobiecego ciała otulonego w czarną koronkę. Kokardka dodaje pewnej lekkości i figlarności. Motto zapachu jest takie, że czasami te perfumy są jedynym, co miałabyś mieć na sobie. Jeśli chcesz uwydatnić swój seksapil i stworzyć wokół siebie aurę zagadkowej i zmysłowej kobiety, nie wahaj się. Zapach ten był stworzony po to by otulić cię w zmysłową, koronkową suknię, w której oczarujesz każdego. Słodka brzoskwinia i porzeczka łączy się z łagodnymi tonami jaśminu, piwonii i lilii. Tą kombinację kwiatów i owoców dopełnia podstawa, która złożona jest z wanilii, drzewa sandałowego i piżma.

Hasło: Sometimes It's All You Need To Wear

Rok wydania: 2007

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 oraz 75 ml
● Balsam do ciała (150 ml)
● Żel pod prysznic (150 ml)
● Dezodorant (150 ml)
● Zestaw zawierający flakonik (30 ml), balsam (50 ml) oraz torebkę
● Box z flakonikiem perfum (15 ml), żelem pod prysznic (50 ml) oraz balsamem do ciała (50 ml)
● Box zawierający zapachy Christina Aguilera oraz By Night dostępne w ramach promocji debiutanckiego filmu Aguilery, „Burleski”.

Niezależność, prowokacyjny styl i niebywały seksapil Christiny Aguilery stanowiły inspirację nie tylko dla światowych artystek. Jej wizerunek jest wytyczną także dla wielu młodych kobiet na całym świecie, któe za jej przykładem chcą poczuć się jeszcze bardziej kobieco i opanować do perfekcji sztukę uwodzenia. Zapach Christina Aguilera Signature ma dodać im odwagi i sprawić, że poczują się pewniej i bardziej seksownie. Seksowne perfumy Signature wielbią i podkreśają kobiecość. „Ten zapach posiada niezwykłą moc uwodzenia i dodaje niesamowitej wiary w siebie. Dzięki niemu możesz poczuć się jak na scenie, przekonasz się, jak wiele potrafisz. Pokaże twoją prawdziwą kobiecość i doda pewność siebie. Zobaczysz, że zapach to czasami to jedyne okrycie, jakiego potrzebuje kobieta.”- twierdzi Christina Aguilera.

Ciekawostki
● w ramach promocji filmu "Burleska" na stronie perfum został udostępniony mini-konkurs. Wraz z wejściem na stronę pokazywał się jednoręki bandyta, który przy odpowiedniej kombinacji uczynił z nas posiadaczy zapachów By Night, Christina Aguilera oraz burleskowego kapelusza.
● pewnej nocy w jednym z izraelskich miast zostały rozmieszczone wieszaki wraz z próbką zapachu. Kampania miała miejsce w 2009 roku i spowodowała najwyższą sprzedaż w Izraelu.