SECRET POTION
To kompozycja soczystej owocowej pasji, z cytrusową nutą mandarynki i cytryny, uwydatniającą kobiecą żywiołowość, która błyszczy jeszcze mocniej, gdy zapada zmierzch. Kwiatowe nuty zamknięte w buteleczce są doskonałym rozwiązaniem na wieczorne wyjście. Do tego świeża uwodzicielska woń jaśminu połączona ze słodyczą kwiatu pomarańczy i łagodność białego kwiatu lotosu doda seksapilu każdej kobiecie. Zmysłowość Secret Potion ożywia delikatne piżmo, którego woń w kombinacji z esencją obfitych aromatów stworzonych z połączenia bursztynu i bobu tonka to stały składnik wszystkich perfum artystki.

Secret Potion uosabia zmysłowość i buduje w kobiecie pewność siebie. Te kuszące cechy są uchwycone w każdym szczególe flakonu. Opakowanie zewnętrzne ozdobione emblematem zapachu na tle lśniących i matowych prążków podkreśla seksowną aurę kompozycji.

Perfumy w kolorze chłodnego zgaszonego różu zamknięte są we buteleczce przypominającej kobiece kształty. Przy nakrętce perfum znajduje się medalion z lusterkiem i wygrawerowanym logo, który w pełni uzupełnia świetlisty design.

Hasło: Your Secret to shine

Rok wydania: 2011

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 oraz 100 ml
● Balsam do ciała (200 ml)
● Żel pod prysznic (200 ml)
● Dezodorant (150 ml)
● Zestaw zawierający flakonik (30 ml), balsam (50 ml) oraz torebkę.
● Box z flakonikiem perfum (15 ml), żelem pod prysznic (50 ml) oraz balsamem do ciała (50 ml)

Kolejna, najnowsza w kolekcji perfum Christiny Aguilery pozycja Secret Potion to zapach dla kobiet, które chcą błyszczeć. Secret Potion na pewno im w tym pomoże, a i podbije niejedno męskie serce.

„Myślę, że prawdziwą istotą piękna kobiety jest to, żeby czuć się pewnie z samą sobą – podkreśla Christina. – Moje nowe perfumy wywołują to uczucie, stanowią ostatni element wieczorowej kreacji, która sprawia, że czujesz się pewniej i wiesz, że możesz wszystko!”.

Secret Potion to ostatnie spojrzenie w lustro i gest rozpylonych perfum tuż przed wieczornym wyjściem. Mgiełka zmysłowego zapachu wyzwala aurę tajemniczości, seksowną naturę każdej kobiety, sprawiając, że czuje się glamour i błyszczy przez całą noc.

Secret Potion Christiny Aguilery to perfumy zainspirowane ulubioną porą dnia artystki – zmierzchem. Kwiatowo-orientalna kompozycja uosabia istotę tajemniczego wieczornego rendez-vous, a zapach egzotycznych owoców i działająca na zmysły kwiatowa woń dodają kobiecego wdzięku.