ROYAL DESIRE
Zapach Royal Desire jest stworzony z myślą o wyjątkowych kobietach i jedynych w swoim rodzaju chwilach. Doda każdemu momentowi odpowiednią dawkę oryginalności i niepowtarzalności, a z każdej dziewczyny i kobiety stworzy najwspanialszą królewnę. Marzenia o pięknym pałacu, przepięknych sukniach i jeździe karetą niekoniecznie można spełnić, ale królewska elegancja i niecodzienne chwile niczym z bajki - mogą stać się rzeczywistością. Perfumy bowiem skrywają esencje, które są godne księżniczek i królowych. Cudowna czarna porzeczka jest połączona ze świeżymi akordami yuzu. Bogaty bukiet pełen irysów, wiciokrzewu, róż i lilii tworzy kwiatowe serce zapachu. Podstawa natomiast złożona jest z drzewa sandałowego i cedrowego, a także piżma.

Hasło: Feel Like A Queen

Rok wydania: 2010

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 oraz 75 ml
● Balsam Do Ciała (200 ml)
● Żel pod prysznic (200 ml)
● Dezodorant (150 ml)
● Zestaw zawierający flakonik (30 ml), balsam (50 ml) oraz torebkę.
● Box z flakonikiem perfum (15 ml), żelem pod prysznic (50 ml) oraz balsamem do ciała (50 ml)

Stylowe perfumy Royal Desire są kolejnymi z kolekcji cudownych zapachów tej uwielbianej piosenkarki. Interesujący różowy flakon jest zdobiony eleganckimi wzorami, a także małym wisiorkiem. Ten został wyprodukowany w trzech wersjach, podobnych pod względem stylu do zaprojektowanego przez Stevena Webstera, który Christina Aguilera ma na sobie w reklamie. Atrakcyjny zapach Royal Desire jest ucieleśnieniem królewskiej ekskluzywności i luksusu, na który możesz sobie pozwolić i Ty.

Ciekawostki
● zapachowi przyznano nagrodę Glammy Beauty Award przyznawaną przez niemiecki miesięcznik Glamour.
● tak jak w przypadku By Night, postanowiono zorganizować konkurs. Zwycięzca "Królewskiej Kompozycji", który otrzyma najwięcej głosów wygrywał naszyjnik od Stephen’a Webster’a, który Christina miała na sobie w reklamie Royal Desire o wartości 10.000 euro. Dodatkowo osoby znajdujące się na miejscu od 2-20 otrzymywały zestaw zawierający flakonik perfum, balsam do ciała oraz torebkę.