RED SIN
Red Sin to zmysłowy zapach, inspirowany pragnieniem Christiny, by uczcić piękno bycia kobietą i moc kuszenia kolorem czerwonym. Red Sin ujawnia uwodzicielskie oblicze drzemiące w każdej kobiecie.
Red Sin chwyta za zmysły bogactwem zapachu, ułożonych w warstwy smakowitych, czerwonych górnych i środkowych nut. Rozkosznie słodkie, otwierające nuty tworzą wrażenie zmysłowości z czerwonym jabłkiem zapraszającym świeżym, naturalnym, zachęcającym zapachem. Seksowność zawdzięczamy aksamitnemu , ognistemu cynamonowi, który odzwierciedla połączenie ciepła i ostrości.
Środkowe nuty zapachu dodają delikatności czerwonym fiołkiem alpejskim. Znanym także pod nazwą „świętego kwiatu miłości”, lekki kwiatowy zapach używany jest w różnych eliksirach miłości.
Piżmo, zapach charakterystyczny dla Christiny, tworzy gładką, zniewalającą nutę w bazie. Powab Red Sin ożywia się w kremowym, egzotycznym drzewie sandałowym i bogatym, gorącym czerwonym imbirze, sprawiając, że kobieta staje się tak apetyczna, iż nie można się jej oprzeć.

Uzbrojony w detale przywołujące na myśl uwodzenie, projekt Red Sin odzwierciedla doznania bycia wspaniale zmysłową i pożądaną. Opakowany we kuszącą czerwień i niewinną biel wywołuje uczucie zaspokojenie i uwodzenia.
Ozdobiony delikatną czerwoną koronką, flakon pozostaje wierny poprzednim zapachom Christiny, odzwierciedlając uwodzicielskie kształty kobiecego ciała. Kusząca koronka w kombinacji z czerwonym kolorem, wywołuje uczucie bycia atrakcyjną i zniewalającą. Czarna kokarda na flakonie dodaje projektowi kobiecości i wyjątkowości.

Hasło: Sometimes all you need is red

Rok wydania: 2012

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 oraz 75 ml
● Balsam Do Ciała (150 ml)
● Żel pod prysznic (150 ml)
● Dezodorant (150 ml)

Ten zapach sprawi, że każda kobieta poczuje się porywająco piękna, uwodzicielska oraz pełna dumy ze swej kobiecości.
Christina jest znana ze swoich czerwonych ust, przypisując czerwonemu kolorowi zdolność zmiany samopoczucia kobiety. Czerwień reprezentuje przemianę z delikatnej i niewinnej w pełną mocy i powabu. Kobieta, która nosi głęboki, intensywny odcień czerwieni zwrócą na siebie uwagę w każdym miejscu.
„Uważam, że czerwień to więcej niż kolor,” mówi Christina. „Ubranie się w czerwień może przywołać emocje i sprawić, że poczujesz się seksownie i pewnie. Stworzyłam Red Sin z miłości do czerwonego koloru , który sprawi, że poczujesz się pełna siły, godna pożądania i po prostu zniewalająca.”
Red Sin to doskonały akcent dla kobiety, która pragnie ujawnić drzemiącą wewnątrz kusicielkę. Użycie soczystego zapachu tworzy poczucie, że wszystko jest możliwe. Red Sin daje pełną mocy pewność siebie celebrując bycie kobietą.

Ciekawostki
W ramach promocji do bloggerów zostały rozesłane czerwone rękawiczki, butelka szampana, bukiety róż, a na samym końcu flakonik zapachu. Wszystko to było zrobione anonimowo – dopiero w ostatniej paczce kryło się rozwiązanie zagadki.