BY NIGHT
Christina Aguilera by Night to uwodzicielski zapach z nutką figlarności. Kompozycja zapachu to połączenie orientalnych kwiatów i owoców, zawierające w sobie ciepło i intensywną zmysłowość oraz słodycz kobiecości.

Nuty głowy to mandarynka, czerwone jabłko i frezja, podkreślone upojnym zapachem podniecających migdałów.

Serce zapachu stanowi zmysłowy i słodki aromat kwiatu wanilii, przeplatający się z zalotnym zapachem kwitnącej brzoskwini i majowych kwiatów.

Nuty bazy uwodzą ciepłem ambry i czarnej wanilii, wyzwalając zmysłowość i prowokacyjność.

Kształt flakonu, kolor i zapach perfum Christina Aguilera by Night to odzwierciedlenie uroku i elegancji.
Poprzez motyw ulubionej czerwieni, zapach ten stanowi kwintesencję wyjątkowego i niezwykle kobiecego stylu Christiny.

Perfumy zostały zamknięte we flakonie kształtem nawiązującym do kobiecego ciała, delikatnie ozdobionym czarną koronką. Elegancki i seksowny flakon zamknięty jest czarnym korkiem przypominającym kryształ. Delikatne, a jednocześnie inspirujące opakowanie podkreśla zmysłowy charakter perfum.

Hasło: By Night It's All You Need To Wear

Rok wydania: 2009

Asortyment:
● Flakoniki z zapachem o pojemności 15, 30, 50 oraz 75 ml
● Balsam Do Ciała (150 ml)
● Żel pod prysznic (150 ml)
● Dezodorant (150 ml)
● Zestaw zawierający flakonik (30 ml), balsam (50 ml) oraz torebkę.
● Box z flakonikiem perfum (15 ml), żelem pod prysznic (50 ml) oraz balsamem do ciała (50 ml)
● Box zawierający zapachy Christina Aguilera oraz By Night – dostępne w ramach promocji debiutanckiego filmu Aguilery, "Burleski".

Piosenkarka przedstawia nowy uwodzicielski zapach Christina Aguilera by Night, będący wyrazem zmysłowości i kobiecości. To zapach kobiety przygotowującej się na wyjątkowy wieczór, stworzony na okazje, kiedy pragnie poczuć się pewnie i szykownie.

Zapach i opakowanie inspirowane były ulubionym kolorem Aguilery, czerwienią. „Czerwony to kolor, który emanuje zmysłowością i kobiecością, i właśnie dlatego na niego padł mój wybór.” mówi Aguilera. „To kolor pełen pasji i ciepła, który sprawia, że kobieta wygląda i czuje się sexy.”

Perfumy Christina Aguilera By Night są fantastycznym towarzyszem na wieczory pełne emocji i nieograniczonej zmysłowości. Masz szansę poczuć się pewna siebie. Zapach By Night miesza ciepłe uczucie intensywnej atrakcyjności z nieodpartą figlarnością.

Bądź seksowna i prowokująca! Uwodzicielsko działa również sam flakon, który ma czerwony zmysłowy kolor, stopniowo przechodzący w czerń, co dopełnia uczucie podekscytowania. Perfumy Christina Aguilera By Night są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które chcą przeżyć niezapomniane noce pełne czarującej iskry. Zapach By Night ucieleśnia kobiece piękno, urzekającą elegancję i zdolność uwodzenia.

Ciekawostki
●na stronie perfum Christiny, pojawił się konkurs polegający na stworzeniu własnej „wyjściowej” kompozycji z elementów dostępnych na stronie. Osoba, która zdobyła najwięcej głosów wygrała kapelusz z autografem wokalistki, który Xtina miała podczas trasy koncertowej Back To Basics (wykonywała w nim utwór "Ain’t No Other Man"). Miejsca od 2 do 20 nagrodzone zostały podwójnymi zaproszeniami na koncert w ramach najbliższej trasy. Dodatkowo osoby, które głosowały miały możliwość zdobycia swojego własnego perfumu.
●dystrybutor zapachu w Polsce przygotował też mały konkurs polegający na ocenianiu zdjęć zamieszczanych przez użytkowników. Osoba, która zdobyła najwięcej głosów jednego dnia otrzymała flakonik By Night.
●w ramach promocji "Burleski", na stronie perfum został udostępniony mini-konkurs. Wraz z wejściem na stronę pokazywał się na jednoręki bandyta, który przy odpowiedniej kombinacji uczynił z nas posiadaczy zapachów By Night, Christina Aguilera oraz burleskowego kapelusza.