Niegotowy na reżim – Vea Vistic w gugu shop

Po zawiązaniu „Więzi” ze Szpakiem i wejście  szeregi labelu gugu, Vea Vistic wjeżdża w ten rok na pełnej petardzie. Premiera „Omirya” wskazuje, do kogo będzie należał 2023. Będzie klimatycznie, onirycznie, a nawet filozoficznie. Shop gugu zadbał o swojego złotego chłopaka, wypuszczając między innymi świetną koszulkę promującą zbliżający się album.

Vea Vistic w labelu gugu

Gugu nie bez powodu przygarnął do swojej stajni Vea. Raper świetnie wpisuje się w filozofię wytwórni, która chce tworzyć światy jak ze snu i przenosić muzyką do krainy wyobraźni. Nostalgiczne wersy krakowskiego rapera to ucieleśnienie tego podejścia. Zanurzają w słodkim dymie wspomnień, mówią o tym, co ważne – przyjaźni czy pierwszych doświadczeniach. Vea Vistic pokazuje, jak nie powinien wyglądać świat i wskazuje drogę, która pomaga uciec przed reżimem. Muzyka to świat alternatywny, pozwala podryfować z dala od problemów, wyciszyć się w dźwiękach. 

Omirya na t-shircie od gugu

Krakowski raper z każdym kawałkiem umacnia swój wizerunek. „Omirya”, wrzucona na kanał gugu 20.01.2023, zatrzymuje czas w krainie młodości i odnosi się do zmian, jakie nieustannie zachodzą. Kraków Vea Vistic dusi smogiem i betonem, podczas gdy ludzie wciąż chcą żyć, oddychać, bawić się, rapować i tańczyć. Ten kolejny w dorobku Vea Vistic kawałek to znowu mistrzostwo, małe dzieło sztuki. Gugu shop wypuścił z tej okazji koszulkę – preorder. Można ją zamówić przed premierą całej płyty TBA, która ma wyjść wkrótce. T-shirt ma nadrukowany refleksyjny obraz, który każdy może interpretować po swojemu. Przypomina drzewo, twarz, płonący krzak… Na szerokim kołnierzyku znajduje się napis EXIST, inspirowany tatuażem artysty.

Comments are closed.