„Liberation” na Paradzie Równości w Warszawie – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
„Liberation” na Paradzie Równości w Warszawie
Dodano: 06/06/2018  przez: MissKatelicious   w kategoriach: "Liberation", Aktualności, Imprezy,

Już w tę sobotę (9 czerwca) po raz osiemnasty odbędzie się w Warszawie Parada Równości. Od godz. 15:00 będzie można przejść ulicami stolicy, aby szerzyć idee wolności i tolerancji.

W związku z tym wydarzeniem, na oficjalnym profilu Sony Music Polska na Facebooku pojawił się tajemniczy wpis dotyczący Christiny – wszystkich fanów, którzy pojawią się na Paradzie oraz odwiedzą specjalny bus wytwórni czeka miła niespodzianka. Poniżej publikujemy oficjalną informację prasową na temat wydarzenia – gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału!

Zainteresowanych odsyłamy również na profil Sony Music Polska oraz na oficjalną stronę Parady Równości.

Baw się do hitów CHRISTINY AGUILERY na PARADZIE RÓWNOŚCI 2018!
JEDŹ Z NAMI W XTINOWYM BUSIE!

Już w sobotę, 9 czerwca ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości! W tym roku weźmie w niej udział wyjątkowy piętrowy autobus, w którym będzie można bawić się do największych przebojów Christiny Aguilery, artystki która jest jedną z największych sojuszniczek i najbardziej aktywnych działaczek społeczności LGBTQ!

Brytyjskie stowarzyszenie Stonewall, broniące praw osób LGBTQ, wybrało w głosowaniu jej wielki przebój „Beautiful” z albumu „Stripped” za najważniejszy hymn LGBT ostatniej dekady. Teledysk do utworu otrzymał nagrodę GLAAD Media Award, przyznawaną dla dzieł filmowych, które w pozytywny i ciekawy sposób zajmują się tematyką LGBT. W 2016 roku artystka wydała utwór „Change”, dedykowany ofiarom strzelaniny w gejowskim klubie Pulse w Orlando, w której zmarło 49 osób. „Wszyscy mamy wybór, każdy z nas może nieść przesłanie miłości, zachęcać do ekspresji swojej wyjątkowości i dokonywać zmian dla innych – to zadanie nas wszystkich, zjednoczonych w miłości” – artystka napisała wtedy na swojej stronie internetowej.

15 czerwca ukazuje się pierwszy od sześciu lat studyjny album Christiny Aguilery „Liberation”. Hity z całej karieru XTINY, takie jak „Genie In A Bottle”, „Dirrty”, „Not Myself Tonight”, „Candyman”, czy „Your Body”, obok singli „Accelerate” i „Fall In Live” z nowej płyty, towarzyszyć będą Wam podczas całej tegorocznej Parady, która będzie nieść wyzwalające przesłanie Christiny! Zapraszamy do wspólnej zabawy – każdy może dołączyć do XTINOWEGO BUSA!


KOMENTARZE

One thought on "„Liberation” na Paradzie Równości w Warszawie"

  1. matko ile bym dała zeby byc w tym busie :D akurat w te sobote bede w warszawie ale bede spiewac na weselu wiec lipa :(:(:( ale kto mieszka w wawie niech idzie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama