DZIĘKUJEMY RAMI! – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
DZIĘKUJEMY RAMI!
Dodano: 27/06/2018  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Strona,

Nasz serdeczny Kolega i założyciel tej strony, Marcin, od dłuższego czasu walczy z ciężką chorobą. Wierzymy, że poczuje się lepiej i za to bardzo mocno trzymamy kciuki. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas i prześlecie Marcinowi dobre myśli i pozytywną energię.

Rami, kilka słów od nas do Ciebie.

Kochany Marcinie!

W imieniu swoim i Julii chciałabym Ci bardzo podziękować za wszystko, co zrobiłeś dla nas, jak i wszystkich fanów Christiny w Polsce. To tylko i wyłącznie dzięki Tobie mamy swoje miejsce, gdzie możemy dzielić się wszystkimi informacjami dotyczącymi naszej ulubionej wokalistki.
To Ty w 2004 roku stworzyłeś tę stronę i za to jesteśmy Ci bardzo wdzięczne. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile znaczy dla nas to miejsce – to kawał naszej wspólnej historii.
Pamiętam jak podekscytowana byłam, kiedy stałam się częścią załogi Christina Aguilera Polska. To było dla mnie wielkie przeżycie – bałam się czy sobie poradzę. Minęło tyle lat, a ja wciąż pamiętam jak zawsze można było liczyć na Ciebie, na Twoją wiedzę i umiejętności graficzne – wszyscy zazdrościli nam tych pięknych i oryginalnych layoutów! Zawsze, gdy miałyśmy problem, umiałeś go rozwiązać i znaleźć wyjście z sytuacji.
Różne strony zamykały się i otwierały, a nasza po prostu była, jest i będzie! Będziemy się starać, aby Twoja praca i to, co stworzyłeś 14 lat temu trwało dalej. Obiecuję, że tak będzie.

Rami, wiedz, że myślami jesteśmy cały czas z Tobą. Bardzo dziękujemy, że nawet w tak trudnym dla siebie okresie o nas myślisz i pamiętasz. Jesteśmy z Ciebie dumni! Jesteśmy pod wrażeniem Twojej determinacji i wytrwałości!
Wszyscy przesyłamy moc uścisków i pozytywnej energii.❤

Kasia i Julia

Załoga Christina Aguilera Polska

Fani Christiny Aguilery w Polsce ❤


KOMENTARZE

2 thoughts on "DZIĘKUJEMY RAMI!"

  1. ja również się dołączam, szybkiego powrotu do zdrowia Rami!!!! i dziękuje za pracę jaką wykonujecie, bo to najlepsza strona o Christinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Polityka prywatności: Zapoznaj się z polityką prywatności
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ich, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o plikach cookie