Christina o utworze „Sick Of Sittin’” – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
Christina o utworze „Sick Of Sittin'”
Dodano: 14/06/2018  przez: MissKatelicious   w kategoriach: "Liberation", "Sick of Sittin'", Aktualności,

Na swoim profilu na Instagramie Christina podzieliła się swoimi refleksjami na temat utworu „Sick Of Sittin'”. Zapraszamy do zapoznania się z inspiracjami kryjącymi się za tekstem oraz brzmieniem utworu.

Track 4: “Sick of Sittin’” – Inspired with a Janis Joplin spirit, SoS is an internal wake up call to anyone who may feel stuck in a confined space or stagnant energy within the means of starting to live someone else’s dream and not your own true intention. Having to play by someone else’s rules & ideals of who you should be, and your worth degraded, shamed and harassed behind the scenes. To say no to the cliché predictable money-making machine and create something that feels authentic, genuine & real…. getting back to your soul’s integrity and purpose- desiring to shake up the “formulaic system”, and desire a more meaningful, truthful existence— Thank you to the incredible @anderson._paak for being a fellow truth-seeker and bringing out the raw & realness on this I’d been missing for so long. I encourage any fighter/ survivor to be unafraid to go against the grain and search for your own true version of you! Let loose, be free…. #LIBERATION is out Friday. Pre-order link in bio

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Utwór ten zainspirowany jest duchem Janis Joplin. „Sick Of Sittin'” jest jak wewnętrzny sygnał ostrzegawczy, który rozbrzmiewa w każdym, kto czuje, że utknął w ograniczającej go przestrzeni. Ta stagnacja doprowadza do tego, że zaczynamy żyć życiem kogoś innego, a nie własnym jego wyobrażeniem. Musimy grać według czyichś zasad i przekonań odnośnie tego, kim powinniśmy być. Nasza wartość zostaje zdegradowana, wyśmiana i nękana za kulisami. „Sick Of Sittin'” pokazuje, jak sprzeciwić się i powiedzieć „nie” banalnej machinie do robienia pieniędzy i stworzyć coś autentycznego i prawdziwego. Wrócić do integralności swojej duszy oraz celu istnienia – zapragnąć wstrząsnąć tym przewidywalnym systemem, zapragnąć żyć w sposób bardziej znaczący i prawdziwy.

Dziękuję niesamowitemu Andersonowi Paakowi za towarzyszenie w szukaniu prawdy i za wydobycie tym utworem szczerości i rzeczywistości, której od dłuższego czasu mi brakowało.

Zachęcam każdego aby nie bać się iść pod prąd i szukać swojej własnej, prawdziwej wersji siebie! Wyluzuj, bądź wolny…


KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Polityka prywatności: Zapoznaj się z polityką prywatności
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ich, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o plikach cookie