ZDJĘCIA/VIDEO: Koncert na Grand Prix Formuły 1 – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
ZDJĘCIA/VIDEO: Koncert na Grand Prix Formuły 1
Dodano: 29/04/2018  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Aktualności, Galeria Zdjęć, Imprezy, Nowy Album, Video, Występy,

Wczoraj, 28 kwietnia, Christina była główną gwiazdą muzyczną podczas Grand Prix Formuły 1 w Azerbejdżanie. Artystka zachwyciła publiczność znakomitym koncertem, który obfitował w wiele niespodzianek. Po pierwsze – nowe, genialne wizualizacje wyświetlane podczas intro koncertu, przesiąknięte hasłem liberation. Czy to potwierdzenie plotek o tytule nowego albumu? Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już wkrótce.

Kolejną wielką niespodzianką koncertu była mała, ale jakże znacząca zmiana w setliście. Otóż po prawie 16 latach doczekaliśmy się występu na żywo z utworem „Keep On Singing My Song”, którego tekst jest chyba jeszcze bardziej aktualny niż w erze albumu „Stripped”, nieprawdaż?

Christina zachwyciła publiczność nie tylko świetną formą wokalną, ale również przemyślanym i odświeżonym wizerunkiem scenicznym, który współgrał z obranym jakiś czas temu kierunkiem modowym, łączącym prostotę oraz elementy stylu popularnego w latach 90′.

Ku uciesze nas, fanów, Christina wspomniała podczas koncertu o nowym albumie. Co prawda w czasie jego trwania nie został zaprezentowany nowy materiał, jednak Artystka zapewniła, że już nie może doczekać się momentu, w którym będzie mogła wcielić w życie to, nad czym pracuje już od dłuższego czasu. Christina podgrzała atmosferę wyczekiwania stwierdzeniem, że jedna z piosenek na nowym krążku w dużym stopniu nawiązuje do wczorajszego eventu, czyli Grand Prix Formuły 1 i byłaby idealna do wykonania jej właśnie na tej imprezie sportowej. Fani od razu „dodali dwa do dwóch” łącząc słowa Artystki z ostatnimi plotkami, jakoby pierwszym singlem miała okazać się piosenka o tytule „Accelerate”. Swoją drogą, na profilach zajmujących się przekazywaniem wewnętrznych informacji na temat gwiazd pojawiły się również informacje na temat daty premiery owego singla – ma być to podobno piątek, 4 maja. Radzimy jednak podchodzić do tego typu rewelacji z dystansem, ponieważ nie została na ten temat wystosowana żadna informacja ze strony Christiny i jej wytwórni.

Na koniec koncertu Christina pożegnała się z publicznością słowami „do zobaczenia podczas nowej trasy koncertowej” oraz „czekajcie na nowy album”.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia kilku materiałów video z wczorajszego koncertu. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

SETLISTA

1. Liberation Intro
2. Dirrty
3. Can’t Hold Us Down
4. Genie in a Bottle
5. Ain’t No Other Man
6. Candyman
7. Moves Like Jagger/Feel This Moment/Let There Be Love (medley)
8. Say Something
9. Lady Marmalade
10. Keep on Singing My Song
11. Beautiful
12. FighterKOMENTARZE

2 thoughts on "ZDJĘCIA/VIDEO: Koncert na Grand Prix Formuły 1"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
15.06Premiera albumu "Liberation"
15.06Występ w programie "Today Show"
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama