Christina współpracuje z Elle King! – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
Christina współpracuje z Elle King!
Dodano: 15/04/2016  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Aktualności, Magazyny, Nowy Album, Prasa, Współpraca z innymi artystami, Wywiady,

Choć na temat nowego albumu Christiny nie wiemy jeszcze za wiele, ponieważ Artystka nie informuje na bieżąco o swoich poczynaniach w studio nagraniowym, to mimo to do wiadomości Fanów docierają szczątkowe informacje na temat nowego krążka. I tak, dzięki nowemu wydaniu magazynu ELLE wiemy, że Christina podjęła współpracę z Elle King. Elle jest amerykańską wokalistką, aktorką oraz autorką tekstów. Szerokiej publiczności dała się poznać dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi „Love Stuff” z 2015 roku oraz promującego go singlowi „Ex’s & Oh’s”. Elle w swojej twórczości łączy wiele stylów muzycznych, głównie blues, rock oraz alternatywne country.

Artykuł zamieszczony w magazynie ELLE dotyczył wschodzących gwiazd muzyki, które mają szanse poważnie namieszać na tym rynku. Wśród nich znalazła się właśnie Elle, o której kilka słów na podstawie znajomości zawiązanej przy współpracy nad nowym albumem powiedziała Christina:

„Jest to osoba, z którą można się utożsamić, ma też lekko szorstkie usposobienie. Ma bardzo szczere i rzetelne podejście do opowiadania historii.”

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na efekty współpracy obu Pań. Poniżej natomiast zapoznacie się z singlem, który rozsławił Elle King.


KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Polityka prywatności: Zapoznaj się z polityką prywatności
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ich, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o plikach cookie