VIDEO: Wywiad dla „EXTRA TV” – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
VIDEO: Wywiad dla „EXTRA TV”
Dodano: 13/02/2016  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Aktualności, Nowy Album, The Voice, TV, Video, Wywiady,

Podczas promocji dziesiątego sezonu programu „The Voice” trenerzy udzielili kilku wywiadów na spotkaniach z dziennikarzami z najpopularniejszych programów w Stanach Zjednoczonych. W dniu dzisiejszym udostępniona została rozmowa, którą z Christiną przeprowadził Mario Lopez reprezentujący „EXTRA TV”. Poniżej przetłumaczyliśmy dla Was najbardziej interesujące fragmenty rozmowy – wśród tematów, które poruszył dziennikarz był również nowy album Artystki!

O powrocie do The Voice: Jestem ogromnie podekscytowana, ponieważ uważam, że mam najmocniejszą drużynę ze wszystkich sezonów, w których brałam udział. A wiem co mówię, bo jestem w programie od pierwszego sezonu. Mam nadzieję przerwać klątwę trenerek – jeszcze żadna z nas nie wygrała i doprowadza mnie to do szaleństwa!

O Patti LaBelle: Kiedy tak legendarny talent wokalny staje się częścią show, wszyscy musimy się przed nim kłaniać. Miałyśmy w programie jeden magiczny moment.

O okładce „Women’s Health”: Jako kobiety kładziemy ogromny nacisk na to by wyglądać w pewien sposób, czy żyć w inny. Joga jest jednym z czynników, które bardzo mi pomogły, ale chciałabym móc przemówić w imieniu innych kobiet, od których oczekuje się, że urodzą dzieci, będą opiekunkami, będą dbały o dzieci i mężów. To wspaniałe – kocham swoje dzieci, są najwspanialsze na świecie, ale uważam, że kobiety powinny w równym stopniu zadbać również o siebie.

O nowym albumie: Nowy album będzie albumem wolności. Będzie reprezentował wszystko to, czego nie mogłam pokazać (muzycznie) przez ostatnie lata. Jestem tym bardzo podekscytowana. Materiał na płycie będzie ponadczasowy.


KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama