AUDIO: Irving Azoff o nadchodzących planach Christiny – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
AUDIO: Irving Azoff o nadchodzących planach Christiny
Dodano: 20/09/2015  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Aktualności, Audio, Nashville, Nowy Album, Wypowiedzi sławnych ludzi,

Wygląda na to, że po odwołaniu występu na gali rozdania nagród South African of The Year 2015 z powodu zobowiązań związanych z programem „The Voice” nie czeka nas w najbliższym czasie żadna okazja usłyszenia Christiny podczas koncertów czy też gościnnych występów muzycznych. Mimo to menedżer Artystki, Irving Azoff, w ostatnim wywiadzie radiowym udzielonym w programie „Pauly Shore Podcast Show” zdradza trochę na temat wybiegających nieco w przyszłość planów Christiny. I nie są to tylko i wyłącznie plany muzyczne.

Irving na samym wstępie rozmowy o Christinie zdementował pojawiające się ostatnio plotki na temat podpisania przez Artystkę kontraktu na występy w Las Vegas. Azoff zaznaczył, że Christina jest w kwiecie swojej muzycznej kariery i nie spieszno jej do zakontraktowanych występów w Mieście Grzechu. Ku uciesze Fanów, Azoff wspomniał zaś o planach „światowej trasy koncertowej”.

Jeżeli chodzi o nowy album, to Christina jest już podobno na końcowym etapie nagrywania oraz zbierania materiału na płytę, która wg słów Irvinga „jest niesamowita”.

Co do planów Artystki niezwiązanych z jej muzyczną karierą to mamy dobrą wiadomość dla Fanów jej gry aktorskiej i występów na szklanym ekranie – Christina powróci bowiem jako Jade St. John w serialu „Nashville”.

Kończąc swoje dywagacje na temat sławnej podopiecznej Azoff stwierdził, że Christina „nigdy nie była szczęśliwsza i nie radziła sobie tak dobrze, jak teraz”. I tego się trzymajmy oczekując efektów pracy nad nowym albumem ;)


KOMENTARZE

One thought on "AUDIO: Irving Azoff o nadchodzących planach Christiny"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
15.06Premiera albumu "Liberation"
15.06Występ w programie "Today Show"
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama