Tłumaczenie wywiadu z magazynu „Glamour” (2007) – Christina Aguilera Polska | Christina Aguilera Poland
Tłumaczenie wywiadu z magazynu „Glamour” (2007)
Dodano: 29/04/2014  przez: MissKatelicious   w kategoriach: Aktualności, Magazyny, Prasa, Wywiady,

Zapraszamy Was do lektury wywiadu przeprowadzonego z Christiną przez magazyn Glamour przed rozpoczęciem trasy promującej album „Back To Basics”. Tłumaczeniem zajęła się ponownie @Marteczka – bardzo dziękujemy!

Allure

Intymna rozmowa o przeszłości, która nadal boli.

Przez lata, ta drobna piosenkarka z energicznym głosem ukrywała się za paradą dramatu. Ale kiedy usiadła do rozmowy z „Glamour”, była odprężająco szczera. Oto jaka naprawdę jest.

Siedzę w The Great Western Forum, niedaleko Los Angeles, czekając by zobaczyć całkowicie nowe widowiska z jej trasy koncertowej Back To Basics Tour, kiedy to 26-letnia gwiazda popu staje przede mną. Ma na sobie czarne, wysokie szpilki, wygodny sweter i super obcisłe jeansy. Jej śnieżnobiałe blond włosy są spięte do tyłu, a na ustach widnieje połyskująca szminka w jej firmowym, czerwonym kolorze. „Proszę, zrozum, ta praca jest w toku”, mówi do mnie. Kiedy odchodzi, krzyczy przez ramię: „praca jest w toku!”. Potem wspina się na metalową wieżę stojąc przodem do sceny i krzeseł, podczas gdy masażystka masuje jej ramiona (ona także ogląda próbę, aby udzielić wskazówek jej zespołowi).

Zapal światła! Wyrzuć confetti! Tancerze zajmują swoje miejsca, specjalista od efektów pirotechnicznych kroczy z powrotem do skrzydeł (jest tu cyrkowa scena, zawierająca płonące batuty), platforma unosi się ukazując…śmiesznego faceta, który trzyma jedną rękę przy sercu, natomiast drugą opiera o rondo wymyślonego kapelusza. Na tę chwilę, to jest Christina. Rusza ustami do muzyki i powtarza każdy ruch, który Christina wykona podczas 2-godzinnego show, zawierającego akrobatów kołyszących się na trapezie, boa z piór i mężczyznę na szczudłach. Ta „nieprawdziwa Christina”, jak później wyjaśnia Aguilera, to jej choreograf .

Cóż, jaka jest jeszcze jedna wersja Aguilery? Urodzona w Staten Island w Nowym Jorku oraz dorastająca w Pensylwanii wschodząca gwiazda, która zyskała sławę w „Klubie Myszki Miki” i która od tamtego czasu zmieniała się prawie tak często jak Madonna. To było dziecko z pełnym mocy, smutnym, dorosłym głosem, które nazwane zostało „Najlepszym Nowym Artystą” na rozdaniu nagród Grammy w 2000 roku; warcząca, obnażająca ciało kobieta-wamp w teledysku z 2001 roku do „Lady Marmalade” i hiper-seksualny obiekt pożądania w chapsach (rozciętych spodniach, charakterystycznych dla ery Stripped) i górze od bikini na wydanym w 2002,  pokrytym czterokrotną platyną krążku „Stripped”; zapomniana trzecia uczestniczka w niesławnym pocałunku Madonny i Britney na MTV Video Music Awards 2003, ostatnio najbardziej kojarzona jako artystka zauroczona blues’em i jazz’em, która poślubiła miłego i statecznego faceta (Jordan Bratman, 29 lat). A ona ma dopiero 26 lat! Więc kiedy kurtyna opada i podążam za Christiną do jej garderoby, nie mam pojęcia którą Christinę napotkam. Na końcu dostaję kogoś w stylu hybrydy: artystkę, która jest upojona swoją pracą, pełną pasji panią adwokat dla wszystkich ofiar przemocy domowej oraz kobietę, która przyznaje, że z powodu przemocy w rodzinie, której doświadczyła w okresie dorastania, cały czas czuje się najbezpieczniej na scenie.

czytaj dalej…


KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


OFICJALNE LINKI CHRISTINY
STRONA: www.christinaaguilera.com (link)
PERFUMY: www.perfumes.christinaaguilera.com/en/ (link)
FACEBOOK: /christinaaguilera (link)
INSTAGRAM: @xtina (link)
TWITTER: @xtina (link)
YOUTUBE: Christina Aguilera (link)
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
01.09Występ podczas "North Sea Jazz Festival"
25.09Rozpoczęcie trasy "Liberation Tour" w Miami
SPOTIFY
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
grupa-facebook
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Christina Aguilera Polska
Działamy od: 13 kwiecień 2004
Team: MissKatelicious, Juliee & Grzegorz
Kontakt: christinafanspl@gmail.com
Online: online użytkowników na stronie
Host: Fan-Strefa.pl | Reklama
Polityka prywatności: Zapoznaj się z polityką prywatności
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie ich, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o plikach cookie